Szkoła przyjemnego pisania

Szkoła Przyjemnego Pisania

Dla tych, którzy męczą się ze swoim pisaniem, a chcieliby mieć z tego czasem przyjemność


Ach, pisać z lekkością, bez stresowania się tym, co inni powiedzą, bez tego głosiku w głowie, który przypomina, że nie wystarczająco, źle i nie masz talentu. Nie zmieniać wiecznie, nie analizować, a po prostu pozwolić słowom płynąć. Po prostu czerpać pełnymi garściami z przyjemności pisania. Chociaż czasami...

To Twoje pragnienie?

Zapraszam Cię do programu, w którym poczujesz, co to znaczy przyjemność tworzenia tekstu, uwierzysz w to, co już masz, by pisać dobrze i zachwycisz się swoim pisaniem i sobą w tym pisaniu.

To nie jest kurs pisarski. To nie jest program rozwojowy. To kameralny program przyjemnościowy, w którym robisz coś dla siebie, razem z podobnymi do Ciebie, choć różnymi osobami, i czujesz się z tym dobrze.



W letniej, odprężającej atmosferze, bez presji na liczbę napisanych stron i na to, jak inny odbiorą Twój tekst.

Z ciekawością, zabawą, odpuszczeniem i bosymi stopami.

 

Chodź, pokażę Ci, gdzie kryje się Twoja przyjemność pisania.

Szkoła Przyjemnego Pisania

Program składa się z 3 godzinnych spotkań na żywo (zawsze we środy, o godz. 20) oraz 7 modułów do samodzielnej pracy

 

Przyjemność, jaką czerpię z pisania różnych tekstów, również zawodowych, wiążę się z tym, że doświadczyłam przyjemności pisania w ogóle – tworzenia bez stresu, eksplorowania słów, eksperymentowania bez oceny.

Dołącz do mnie w te wakacje i doświadcz pisania tak jak lubisz.


Szkoła Przyjemnego Pisania

Program składa się z 3 godzinnych spotkań na żywo (zawsze we środy, o godz. 20) oraz 7 modułów do samodzielnej pracy

Liczba uczestników

od 3 (żeby program mógł ruszyć) do 10 (maksymalnie)

Cena: 380 zł

Można zapłacić w 2 ratach