fbpx

Dziękuję za zaufanie

Wiem, że w skrzynkach e-mailowych ląduje dziś wiele newsletterów. Tym bardziej dziękuję za to, że chcesz zostać czytelnikiem Wiankołaków.

Co miesiąc, gdy Księżyc na niebie znajdzie się w pełni, w Twojej skrzynce pojawi się newsletter. Bez patrzenia w niebo będziesz wiedział/wiedziała, w jakiej fazie jest Księżyc.

Od czasu do czasu, gdy na Wiankach Słów zadzieje się coś nowego, wyjątkowego, pojawi się nowa oferta, dam Ci o tym również znać.

A co czeka na Ciebie w Wiankołakach?

  • Czas jest cenną walutą, żebyś miał jej zatem więcej, na przykład na czytanie Wianków Słów, w newsletterze pojawi się krótkie podsumowanie tekstów umieszczonych na stronie w ostatnim miesiącu, wraz z odnośnikami do nich. Jeśli coś Cię zainteresuje, możesz przejść bezpośrednio do artykułu.
  • Co miesiąc będę zdradzać również, jakim tematem się teraz zajmuję.
  • Dzielę się również ciekawymi stronami czy książkami dotyczącymi literatury i języka, z których sama korzystam.
  • Daję znać o ważnych, ciekawych wydarzeniach związanych z naszym językiem, naszą literaturą i kulturą.
  • Ponieważ zaufanie to największy komplement, jaki może otrzymać twórca od swojego odbiorcy, chcę dodatkowo podziękować Ci za to, że subskrybujesz Wiankołaki dostępem do dodatkowych materiałów tylko dla czytelników newslettera.
  • Jako subskrybent/ka, otrzymujesz również 10% zniżki na Szkołę Świadomego Czytania i Szkołę Autentycznego Pisania, niezależnie od tego, jaka jest ich aktualna cena. Wystarczy, że zapisując się, napiszesz w e-mailu: Podaję hasło: WIANKOŁAKI.

Już teraz masz dostęp do wszystkich wcześniejszych bonusów: tapety na telefon, ściągi, informacje językowe, poprawność językowa, ciekawostki literackie.

Wiankołaki pokazują się w pełni.

Do zobaczenia!

Agnieszka

* Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zachęcam Cię do zapoznania się z nią.