fbpx

Dziękuję za zaufanie

Wiem, że w skrzynkach e-mailowych ląduje dziś wiele newsletterów. Tym bardziej dziękuję za to, że chcesz zostać czytelnikiem Wiankołaków.

Co miesiąc, gdy Księżyc na niebie znajdzie się w pełni, w Twojej skrzynce pojawi się newsletter. Bez patrzenia w niebo będziesz wiedział/wiedziała, w jakiej fazie jest Księżyc.

Od czasu do czasu, gdy na Wiankach Słów zadzieje się coś nowego, wyjątkowego, pojawi się nowa oferta, dam Ci o tym również znać.

A co czeka na Ciebie w Wiankołakach?

  • Czas jest cenną walutą, żebyś miał jej zatem więcej, na przykład na czytanie Wianków Słów, w newsletterze pojawi się krótkie podsumowanie tekstów umieszczonych na stronie w ostatnim miesiącu, wraz z odnośnikami do nich. Jeśli coś Cię zainteresuje, możesz przejść bezpośrednio do artykułu.
  • Co miesiąc będę zdradzać również, jakim tematem się teraz zajmuję.
  • Dzielę się również ciekawymi stronami czy książkami dotyczącymi literatury i języka, z których sama korzystam.
  • Daję znać o ważnych, ciekawych wydarzeniach związanych z naszym językiem, naszą literaturą i kulturą.
  • Ponieważ zaufanie to największy komplement, jaki może otrzymać twórca od swojego odbiorcy, chcę dodatkowo podziękować Ci za to, że subskrybujesz Wiankołaki comiesięcznym dodatkowym materiałem, dostępnym tylko dla czytelników newslettera.

Już teraz masz dostęp do wszystkich wcześniejszych bonusów: tapety na telefon, ściągi, informacje językowe, poprawność językowa, ciekawostki literackie.

Wiankołaki pokazują się w pełni.

Do zobaczenia!

Agnieszka

* Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zachęcam Cię do zapoznania się z nią.